V52BS po regulacji.

Wracając do tematu telecastera, o którym pisałem dwa wpisy wcześniej… Piotrek ze „Składu Muzycznego” nieźle pomstował na poziom serwisu Audiostacji. Otóż mój trzeci egzemplarz, tak jak podejrzewałem miał na nowo nabijane kilka ostatnich progów i zostało to zrobione niechlujnie, a lakier na tym odcinku gryfu jest zupełnie inny (perłowy, nieprzeźroczysty, zapaćkany jeden ze znaczników dostałem w gratisie). Fajna praktyka, wymiana gwarancyjna na towar po naprawie i to niezbyt profesjonalnej…

Całe szczęście gitara gra ładnie i jak to powiedział Piotrek: niech ją porządnie powykręca, a za jakiś czas te progi i tak będą do wymiany, bo teraz nawet w Fenderach ze średniej półki są kiepskie. Jak się to porządnie zrobi, będzie z tej gitary fajny telecaster na lata.

I tak chyba trzeba będzie zrobić. Nie mam siły po raz kolejny odsyłać tej gitary. Widać, że jest to polityka sprzedaży Audiostacji – aż się klient zmęczy. Reasumując – jak ktoś chce się bawić w wysyłanie Vintage V52 w koło Macieju, powodzenia. Ja drugi raz bym tego błędu nie popełnił.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s